Logowanie
Galeria
Szukaj

VIII WR0CŁAWSKA KONFERENCJA DLA CHORYCH NA CUKRZYCĘ

Szanowni  Państwo,

Pragnę serdecznie podziękować za zaproszenie mnie do udziału w Konferencji, z czego jednak , z uwagi na moje sprawy rodzinne, nie mogę skorzystać.
Z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą  przesyłam  wszystkim  Osobom z cukrzycą
najlepsze życzenia   zdrowia i   jak najlepszych efektów  terapii  choroby, która dotyka w naszym kraju  co najmniej 3 mln ludzi.   Los tej ogromnej rzeszy Pacjentów  jest nam, lekarzom diabetologom oraz wszystkim innym, którzy mają pod opieką pacjentów z cukrzyca jest bardzo bliski.  Jako przedstawiciel Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego pragnę Państwa zapewnić , że nasze Towarzystwo od kilku lat czyni starania o możliwość refundacji  nowoczesnych leków stosowanych w terapii cukrzycy, czego efektem jest częściowa  refundacja  długodziałających analogów insuliny  w cukrzycy typu 2.
Pamiętajmy jednak, że  skuteczne leczenie  to nie tylko leki i insulina, ale  także aktywność ruchowa i sposób naszego żywienia. Dzisiaj mieliście Państwo możliwość  wysłuchania wykładów ukierunkowanych na zasady prawidłowego żywienia i schorzenia  przewodu pokarmowego, które często cukrzycy towarzyszą. Wyrażam przekonanie, że praktyczne wskazówki ,  zawarte w treści wykładów znajdą  zastosowanie w  Państwa życiu codziennym. 
Wyrażam przekonanie, że coraz szersza , ponawiana edukacja  dotycząca  niemal wszystkich aspektów życia Pacjenta z cukrzyca jest podstawą codziennego życia z tą przewlekłą chorobą. Życzę wszystkim, żeby takie spotkania cieszyły się duża frekwencją, a efekty  wysiłku edukacyjnego ze strony wszystkich, którzy go podejmują  miały wymierne efekty w postaci  lepszej kontroli  nad chorobą i jej przebiegiem.
  Serdecznie pozdrawiam wszystkich Uczestników Konferencji –
                                        dr med. Małgorzata Wilczyńska

Przewodniczącą Dolnośląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

Wrocław, 06/listopad 2013r

Kontakt

POLSKIE STOWARZYSZENIE DIABETYKÓW

KOŁO WROCŁAW CENTRUM

50-148 WROCŁAW

UL.BISKUPIA 11 (MIĘDZY WITA STWOSZA A OŁAWSKĄ)

TEL/FAX : 71 3417657

KRS: 0000224202 

Numer konta: 31 1940 1076 3106 3515 0000 0000

Wypełnij PIT

program do pit - darmowy

Counter
  • Odwiedzin: 2,572,385
  • Unikalnych odwiedzin:26,673